Coraz krótsze dni przyprawiają wszystkich o przygnębienie. Coraz chłodniejsze poranki sprawiają, że nie mamy ochoty wstawać z łóżka. Jeszcze zimniejsze wieczory skutecznie pozbawiają motywacji do wyjścia z domu.

 

Niestety, będzie jeszcze gorzej!

Przed nami już tylko śnieg, mróz, czapki, szaliki i ciepłe skarpetki. Dlatego już teraz warto pomyśleć o uprzyjemnieniu sobie nadchodzącej, zimnej pory roku. Kubek gorącej herbaty i gruby koc może okazać się niewystarczający. Ciepło kamieni bazaltowych połączone z relaksem, czy nie brzmi dobrze?

Masaż przeprowadza się rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi, którymi wykonuje się spokojne, harmonijne ruchy. Kamienie bazaltowe pochodzą z lawy wulkanicznej w oceanach. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a zawarta w nich energia z głębin mórz jest zbawienna dla naszego organizmu.

Kamienie wulkaniczne doskonale nadają się do terapii, ponieważ rozgrzewając ciało długo utrzymuje się ciepło.

Masaż kamieniami jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje

sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Co za tym idzie – poprawia elastyczność i jędrność skóry i pomaga zwalczać cellulit. Ciepły dotyk, gładkość i ciężar bazaltu oraz dotyk rąk są doskonałym lekarstwem na stres, na bóle mięśni nim wywołane, uspokajają i regenerują psychicznie i fizycznie, przywracając równowagę w organizmie.

Poczujcie magiczną moc dotyku!

 

Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.

Przeciwwskazania:

– żylaki

– nadciśnienie

– choroby serca

– ciąża

– menstruacja