Mezoterapia igłowa – okolice oczu

Zapomnij o zmarszczach w okolicach oczu!

Opuchnięte oczy, cienie pod oczami, zmarszczki i zmęczone spojrzenie? To przeszłość! Studio 11 ma dla Ciebie skuteczny sposób na te problemy. 

LIGHT EYES ULTRA

Light Eyes to preparat stworzony do mezoterapii igłowej bardzo delikatnej i wiotkiej skóry okolicy oczu, zarówno powieki dolnej jak i górnej.  Jest to innowacyjny koktajl regenerujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Efekty:

  • redukcja cieni pod oczami
  • niwelacja obrzęków wokół oczu w skutek poprawy mikrokrążenia
  • wygładzenie zmarszczek wokół oczu
  • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
  • ogólne odmłodzenie okolic oczu

Na czym polega działanie tych składników?

Kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki i zapewnia głębokie nawilżenie skóry, ruszczyk i rozmaryn działają tonizującą i drenującą, jagoda jest mocnym antyoksydantem, który zwiększa odporność skóry na działanie wolnych rodników, zaś heksapeptydy (argirelina) dają efekt podobny do botoksu, czyli działają rozkurczająco na zmarszczki mimiczne.

Zalecana seria

Liczbę zabiegów ustala lekarz. Najczęściej zaleca się 3-5 zabiegów, co 10-14 dni, ale już jeden zabieg przynosi efekty.