KONSULTACJA Z PANIĄ DOKTOR BEZPŁATNA!

Mezoterapia igłowa – metoda polegająca na wstrzykiwaniu odpowiednio dobranego koktajlu z substancjami aktywnymi bądź leczniczymi bezpośrednio w głąb skóry. Jest to niechirurgiczna metoda, wykonywana za pomocą cieniutkiej igły w znieczuleniu miejscowym,co czyni ją niemal bezbolesnym zabiegiem.

Stosowana do:

  • Regeneracji, rewitalizacji, głębokiego nawilżenia, odmłodzenia skóry i likwidacji zwiaotczeń oraz drobnych zmarszczek przy pomocy odpowiednio dobranego koktajlu z witaminami, aminokwasami, oligpeptydami czy kwasem hialuronowym.
  • Likwidacji sińców i opuchlizn pod oczami, dzęki składnikom takim jak kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, heksapeptydy, miłożąb, i chryzyna, które poprawią nawilżenie, aktywują proces likwidacji pigmentu krwiopochodnego i usuną złogi limfy formujące worki pod oczami.
  • Niewelacji przebarwień i zmian potrądzikowych dzięki specjalnie stworzonym kompleskom substancji roaśniających podanych w głębsze warstwy, czyli tam gdzie znajduje się problem.
  • Zmniejszenie widoczości blizn i rozstępów, dzięki pobudzeniu skóry do regeneracji, jej uelastycznieniu, nawilżeniu, zwiększeniu produkcji kolagenu. Stosowany jest też przez lekarzy kwas hialuronowy w celu delikatnego jej wypełnienia
  • Zmniejszenia wypadania włosów skóry głowy – koktajl m.in. z minoxydylem, dexpanthenolem, biotyną i witaminami odżywia wzmacnia strukturę włosów, poprawia witalność i regeneruje cebulki włosów. Pomaga to w walce z utratą włosów, stymuluje ich wzrost i poprawiać kondycję skóry głowy.
  • Ujędrnienie skóry ciała i reukcja cellulitu i miejscowa lipoliza-  przez rozpuszczenie błon komórek tłuszczowych, pobudzenie mikrokrążenia oraz stymulację redukcji tłuszczów. Wykorzystane składniki to m.in. L-karnityna, kofeina, fosfatydylocholina.