Tatiana

Kosmetolog

Zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi twarzy, szyi, dekoltu z zastosowaniem nowoczesnej aparatury kosmetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego (2000 rok, Zaporoże, Ukraina) w dziedzinie chorób wewnętrznych. Przez ostatnie 5 lat skończyła szkolenia i kursy kosmetologiczne zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Kieruje się podejściem holistycznym w rozwiązaniu problemów kosmetycznych jako części zdrowia organizmu. Największymi priorytetami dla nią jest jakość zabiegów i zdrowie klientek.

Halina

Kosmetolog

Viktoriia

Kosmetolog

Olga

Fryzjer

Dr Robert Świercz

Doctor medycyny estetycznej
Zawodowiec z pasjami
Lek. med. Robert Świercz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi (1993 rok). W 1998 roku uzyskał specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych, natomiast w 2008 roku odbył szkolenie w zakresie medycyny estetycznej w Centrum Szkoleniowym „Dermed” w Łodzi.
Szeroko pojęta medycyna estetyczna i anti-aging jest pasją lek. med. Roberta Świercza, którą rozwija się od wielu lat. Solidne doświadczenie w tym zakresie zdobyte w czasie licznych kursów, szkoleń i kongresów. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają stałe doskonalenie zawodowe. Profesjonalizm i otwartość powoduje stały wzrost liczby zadowolonych pacjentów.
Lek. med. Robert Świercz jest członkiem towarzystw naukowych:

  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Polskiego Towarzystwa Lekarskiego